RF Lifting-Fractora

הצערה ומיצוק העור באמצעות גלי רדיו בתדר גבוה RF -ליפטינג

טיפול בגלי רדיו בתדר חשמלי מתחלף בתדירות גבוהה בשכבות העור העמוקות, מחמם אותן, ממריץ את התחדשותם של תאי העור וגורם לחידוש ייצור הקולגן. טכניקת טיפול זו יעילה במיוחד לצורך העלמת קמטים והצערת פנים, העלמת צלקות אקנה, הקטנת נקבוביות, העלמת סימני מתיחה, טיפול בהזעת יתר מקומית ועוד. בקליניקה של דוקטור קונפינו משתמשים במכשיר רפואי מתקדם RF -FRACTORA LIFTING של חברת INVASIX (המובילה העולמית בתחום) ומטפלים ביעילות רבה במגוון רחב של בעיות רפואיות וקוסמטיות:
העלמת קמטים והצערת עור הפנים -בגילאים הצעירים יותר, קמטוטים מוסיפים חן ואופי לפנינו (כך לפחות טוענים הפתגמים), אולם, בגילאים המבוגרים יותר, אנחנו מוכנים לוותר על כל ה”אופי” הזה, כדי לזכות בפנים צעירות, חלקות ורעננות.
העלמת צלקות אקנה (שקעי אקנה) – רקמות מצולקות כתוצאה מאקנה מהוות מקור למבוכה של אנשים, גם שנים לאחר שהותירו מאחוריהם את גיל ההתבגרות המביך (ואת פצעי האקנה שעיטרו את פניהם).
הקטנת נקבוביות – נקבוביות עור מוגדלות הן בעיה שאיננה רק אסתטית, מאחר ונקבוביות כאלה הן פעורות וחשופות לכניסת זיהומים שונים, וכתוצאה מכך להתמגלותן או להיווצרות קומודונים (“שחורים”). ברוב המקרים, ניסיונות כיסוי והסתרה במייקאפ (או בחומרים קוסמטיים אחרים) רק מרעים את מצבן ומחמירים את מצב העור.
סימני מתיחה – אחרי לידה, השמנה או הרזיה מהירה, נותרים על העור שלנו סימני מתיחה. סימני מתיחה אלה הם תוצאה של קריעה של סיבי הקולגן והאלסטין, הנוצרת כאשר העור נדרש להימתח מהר יותר מכפי יכולתו.
ויטיליגו (Vitiligo)– מחלת עור אוטו-אימונית הגוף תוקף את המלנוציטים (האחראים על יצירת המלנין ועל צבע העור) ואזורים מסוימים בעור הופכים לבהירים ומאבדים את צבעם הטבעי.

איך פועל טיפול בגלי רדיו RF-FRACTORA ?
קולוגן (Collagen) הינו החלבון המהווה בין 25% ל-35% מכלל החלבונים שבגופנו והוא המרכיב העיקרי של סיבים לבנים ברקמות חיבור בגוף כעור, גידים ועוד. הקולוגן הינו בעל חוזק רב למתיחה אולם איננו גמיש, ולכן, הוא משולב בד”כ בחלבון סיבי נוסף, אלסטין (Elastin) המעניק לו גמישות. בעור, נראה את השפעתו של האלסטין ביכולתו של העור לשוב לצורתו המקורית, לאחר צביטה או הפעלת לחץ. עם הגיל, ייצור שני סוגי החלבונים, אלסטין וקולוגן, פוחת, וייצור מופחת זה, גורם לירידה ברמת בגמישות של העור וביכולתו לשוב במהירות למצבו הקודם. כך, מופיעים בפנינו קמטוטים וקמטים.
טיפול (RF (Radio Frequency הינו טיפול העושה שימוש בגלי רדיו בתדר חשמלי מתחלף בתדירות גבוהה, אשר מגיעה אל שכבות העור העמוקות, מחמם אותן לטמפרטורה של 40-42 מעלות צלזיוס ומכווץ אותן, מבלי ליצור פגיעה בשלמותו של העור (בניגוד לפילינג בעמוק, למשל). חימום הרקמות העמוק ב-RF ממריץ את התחדשותם של תאי העור וגורם לחידוש ייצור הקולגן, אשר כאמור, פוחת בצורה ניכרת, כאשר אנחנו מתבגרים

מיכשור מתקדם של Invasix

מתאים גם לנשים וגם לגברים

100% בטוח

איך להתכונן לטיפול RF FRACTORA באמצעות גלי רדיו

הטיפול מתבצע על ידי דוקטור קונפינו בקליניקה ואינו דורש אשפוז. אורך הטיפול כ - 20 דקות. במהלך הטיפול דוקטור קונפינו עובר על האזורים המטופלים באמצעות ידית מיוחדת המשדרת פולסים חשמליים בתדר גבוה. לאחר הטיפול ניתן לחזור הביתה. מומלץ להגיע כחצי שעה לפני הטיפול על מנת למרוח משחה מאלחשת על האזור המטופל.(לגברים - יש להתגלח יום לפני. ) חלק מהמטופלות מאוד לחוצות מהטיפול ולכן דוקטור קונפינו נותן כדור הרגעה. במקרים כאלה - מומלץ לחזור במונית או להגיע עם מלווה. אם לא לוקחים כדור הרגעה - אין מניעה מלנהוג לאחר הטיפול.
כשמגיעים הביתה יש להקפיד על מריחת משחת BIAFIN מספר פעמים ביום ולהימנע מחשיפה לשמש למשך מספר ימים. לרוב ביום למחרת הטיפול מתחילות להופיע נקודות כהות קטנות (אין בעיה להסתיר אותן באמצעות איפור) אשר מתקלפות לבד כעבור יומיים שלושה וחושפות עור חדש צעיר ומתוח.
לרוב בטיפול בודד ניתן להגיע לתוצאה משמעותית, יחד עם זאת כדי להגיע לתוצאה מושלמת ולמצות את כל הפוטנציאל של הטיפול מומלצת סדרה של עד 4 טיפולים עם מרווחים של כחודש בין טיפול לטיפול.

לפני ואחרי

דוקטור קונפינו rf fractora פרקטורה לפני
דוקטור קונפינו rf fractora פרקטורה אחרי

שאלות נפוצות

הטיפולים באמצעות מיכשור רפואי מותרים אך ורק לרופאים בלבד. אצלנו בקליניקה אני משתמש במכשיר RF - FRACTORA של חברת INVASIX המובילה בתחום המכשירים הרפואיים. בנוסף קיימים בשוק מספר מכשירים לא רפואיים או ביתיים שמבוססים על עיקרון דומה אך בעוצמות נמוכות בהרבה מאלה הרפואיים.
הטיפול אינו כואב. לפני הטיפול אני מורח על האזור המטופל משחה מאלחשת שפותרת את הבעיה. לפעמים כאשר יש לחץ אני נוהג כדור הרגעה קל. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון כי סף הרגישות לכאב שונה ממטופל למשנהו ולכן לפעמים יש כאלה שהטיפול פחות נעים להם. לאחר הטיפול אין כאבים אם מקפידים על ההוראות שאני נותן.
HIFU 3D - טיפול מהפכני "מתיחת פנים" ללא ניתוח

טיפול להצערת פנים וצוואר באמצעות טכנולוגיית ה-HIFU המכונה גם “מתיחת פנים ללא ניתוח” הוא לא פחות ממהפכה בתחום הטיפולים האסתטיים. באמצעות מכשיר מתקדם המחולל  אולטרסאונד בתדרים מיוחדים על שכבות העור וה- SMAS (מערכת שריר-עצב שמתחת לעור הפנים ) סיבי הקולגן והאלסטין שבשכבה מתכווצים ובכך גורמים למתיחת פנים מיידית.

עד כה הטיפולים לא פולשניים התמקדו אך ורק בשכבות העור העליונות בזמן ש SMAS הייתה נחלתם של מנתחים פלסטיים בלבד. כניסת טכנולוגיית ה-HIFU מאפשרת להימנע מניתוח פלסטי כואב ויקר או לכל הפחות לדחות אותו במספר לא מבוטל של שנים.

דוקטור קונפינו מומחה ברפואת עור וקוסמטיקה דרמטולוגית