פילינג רפואי

פילינג רפואי

פילינג מקצועי יכול לטשטש או להעלים צלקות, פגמי פיגמנטציה וכתמי עור, קמטים קטנים ועוד. ישנם שלושה סוגים: לשיפור דרסטי של מצב ומראה העור (לבעיות עור אסתטיות קשות כצלקות וקמטים עמוקים), פילינג בינוני לנזקי עור וקמטים שטחיים ופילינג סוף שבוע (Weekend Peeling), המיועד לרענון עור “עייף” והעלמת פגמי עור מינוריים.
טיפולי פילינג לפנים נחשבים לאחד מסוגי טיפולי הפנים הנפוצים והשכיחים אותם פוגש עור הפנים שלנו לאורך חייו. בניגוד לפילינג הביתי המאולתר, אותו ניתן למצוא באתרי הקוסמטיקה הביתית ברשת (אשר מסיר את תאי העור המתים בצורה שטחית ותוצאותיו נראות לאורך מספר שעות בלבד), תוצאותיו של פילינג מקצועי, המבוצע בידיים מנוסות עשויות ליצור שינוי משמעותי במראה העור המטופל: הוא יכול לטשטש או להעלים צלקות (כתוצאה מאקנה, למשל), להבהיר או להעלים פגמי פיגמנטציה וכתמי עור, להעלים או להקטין את עומקם של קמטים קטנים ועוד.
העור שלנו מכיל שלוש שכבות שונות: עילית העור (אפידרמיס), העור (דרמיס) ותת-העור (היפודרמיס או סאב קוטן).
כיום, קיימות שלוש טכניקות פילינג נפוצות: פילינג מכני אשר מטפל בעור באמצעים מכאניים שונים (כקריסטלים או יהלום) על ידי שיופו, פילינג כימי המבוצע באמצעות פנול או חומצה אצטית טריכלורית TCA ו פילינג בלייזר . כל טכניקות ביצוע הפילינג פועלות במטרה אחת: להסיר את תאי עור הפנים הישן והפגום ולאפשר צמיחת עור חדש ובריא ללא הפגמים הישנים. אולם, הן שונות זו מזו בדרגות עומק העור אליו הן מגיעות בטיפול ולכן, גם בתוצאות שהן מייצרות.

דוקטור קונפינו מתמחה בסוגי פילינג הבאים:

פילינג עמוק – טיפול הפילינג העמוק אפקטיבי במיוחד לאנשים בעלי פגמים שונים בעור המעוניינים בשיפור דרסטי במצב ובמראה עורם. פילינג מסוג זה עשוי לפתור בעיות עור אסתטיות קשות (כצלקות וקמטים עמוקים) מאחר הוא מקלף את העור לעומק. התהליך מסייע לחילוף החומרים בעור ולהאצת התחדשותו העור, לייצור סיבי אלסטין וקולגן ואלסטין ובכך יוצר עור חלק ומוצק ונטול קמטים. לאחר טיפול יש להימנע מחשיפת העור לשמש ולהשתמש מספר פעמים ביום בקרם הגנה היפו-אלרגני בעל מקדם הגנה גבוה מ-30. בתוך כשבועיים מהטיפול מסתיים תהליך הריפוי של העור, אבל התוצאות הסופיות תתקבלנה תוך פרק זמן של עד כחצי שנה. טיפולי הפילינג העמוק בקליניקה של ד”ר קונפינו מבוצעים בתרכובת כימית על בסיס חומר שנקרא Phenol. הטיפול מתבצע בחדר ניתוח תחת טשטוש מלא וכולל אשפוז של לילה והחלמה של כשבוע בבית.

פילינג בינוני – טיפול הפילינג העמוק אפקטיבי במיוחד לאנשים בעלי פגמים שונים בעור המעוניינים בשיפור דרסטי במצב ובמראה עורם. פילינג מסוג זה עשוי לפתור בעיות עור אסתטיות קשות (כצלקות וקמטים עמוקים) מאחר הוא מקלף את העור לעומק. התהליך מסייע לחילוף החומרים בעור ולהאצת התחדשותו העור, לייצור סיבי אלסטין וקולגן ואלסטין ובכך יוצר עור חלק ומוצק ונטול קמטים. לאחר טיפול יש להימנע מחשיפת העור לשמש ולהשתמש מספר פעמים ביום בקרם הגנה היפו-אלרגני בעל מקדם הגנה גבוה מ-30. בתוך כשבועיים מהטיפול מסתיים תהליך הריפוי של העור, אבל התוצאות הסופיות תתקבלנה תוך פרק זמן של עד כחצי שנה. טיפולי הפילינג העמוק בקליניקה של ד”ר קונפינו מבוצעים בתרכובת כימית על בסיס חומר שנקרא Phenol. הטיפול מתבצע בחדר ניתוח תחת טשטוש מלא וכולל אשפוז של לילה והחלמה של כשבוע בבית.

Weekend Peeling – טיפול פילינג שטחי אשר מיועד להבהרת כתמים שטחיים, העלמת קמטים עדינים וקמטוטים. מתאים במיוחד לבני ובנות 30 פלוס בעלי פגמי עור מינורים או עור עייף. את שמו, קיבל בזכות ההחלמה המהירה ממנו – הטיפול מתבצע ביום ה’ וביום א’ אתם חוזרים לעבודה כרגיל, עם עור פנים רענן ובריא הרבה יותר. טיפולי פילינג סוף השבוע של ד”ר קונפינו מבוצעים נעשים בקליניקה, בחומר המורכב מתרכובת של חומצות אמיניות וחומצות פירות. לאחריו נדרשת החלמה של יומיים-שלושה בבית.

טיפולים אסתטיים מתקדמים דוקטור קונפינו

מטשטש פגמי בעור

התחדשות העור

דוקטור קונפינו טיפולי מזותרפיה

שיפור דרסטי במראה העור

איך תבחרי בסוג הפילינג המתאים לך?

סוג הפילינג האפקטיבי הדרוש לכם (ורמת ההצלחה בטיפול) תלוי בשלושה גורמים עיקריים: רמת הפיגמנטציה של העור המטופל, עומק הקמטוטים או הקמטים בעור וצבע העור הטבעי של המטופל. שלושה גורמים אלה הם הקריטריונים על פיהם יקבע הרופא את סוג הטיפול המתאים לכם.

חשוב להדגיש: כל טיפולי הפילינג חייבים להיעשות על ידי מטפל מקצועי מנוסה ומוסמך בלבד ובחומרים בטוחים, אשר אושרו לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי.

לפני ואחרי

לפני
אחרי

שאלות נפוצות

HIFU 3D - טיפול מהפכני "מתיחת פנים" ללא ניתוח

טיפול להצערת פנים וצוואר באמצעות טכנולוגיית ה-HIFU המכונה גם “מתיחת פנים ללא ניתוח” הוא לא פחות ממהפכה בתחום הטיפולים האסתטיים. באמצעות מכשיר מתקדם המחולל  אולטרסאונד בתדרים מיוחדים על שכבות העור וה- SMAS (מערכת שריר-עצב שמתחת לעור הפנים ) סיבי הקולגן והאלסטין שבשכבה מתכווצים ובכך גורמים למתיחת פנים מיידית.

עד כה הטיפולים לא פולשניים התמקדו אך ורק בשכבות העור העליונות בזמן ש SMAS הייתה נחלתם של מנתחים פלסטיים בלבד. כניסת טכנולוגיית ה-HIFU מאפשרת להימנע מניתוח פלסטי כואב ויקר או לכל הפחות לדחות אותו במספר לא מבוטל של שנים.

דוקטור קונפינו מומחה ברפואת עור וקוסמטיקה דרמטולוגית