עיצוב שפתיים

עיצוב ומילוי שפתיים בחומצה היאלרונית

שפתיים מלאות סקסיות וחושניות הינן סמל ההיכר של יופי ונעורים. רבים מדוגמניות וכוכבי טלויזיה, קולנוע, ריאליטי ורשת הם בעלי שפתיים עבות ובשרניות וסימטריות. טיפול לעיצוב ועיבוי שפתיים נועד לסייע במקרים של גברים ונשים ששפתיהם איבדו נפח בגלל השנים והפכו לדקות, או לצעירים וצעירות בעלי שפתיים צרות מידי או שפתיים שאינן סימטריות. כדי לייצר שפתיים מושלמות דוקטור קונפינו מתייחס קודם כל למבנה האנטומי של השפתיים שלך ולאיכות הריקמות הקיימות. לוקחים בחשבון את זוויות הפה, גבול השפתיים, מרקם חלק של השפתיים וסימטריות - שמירה על היחס וכמובן גם רצון המטופלת. דוקטור קונפינו תמיד מקפיד על השגת מראה טבעי של השפתיים על מנת שלא יראו מנופחות או מוגזמות מדי.

על מנת להגיע לתוצאה רצויה מבחינה אסתטית ורפואית שנשמרת לאורך זמן (עד שנה ) דוקטור קונפינו מתאים את סוג החומצה ההאלרונית הנכון בשבילך. ההזרקה מתבצעת במקומות מדוייקים ברקמת השפה. לאחר הטיפול מתקבלת תוצאה מיידית ונעימה לעין. לרוב לאחר הטיפול יש נפיחות קטנה אשר חולפת תוך מספר ימים.

עיצוב שפתיים 100% בטוח

מתאים גם לנשים וגם לגברים

עיצוב שפתיים מתאים לכל גיל

לפני ואחרי

דוקטור קונפינו עיצוב ומילוי שפתיים לפני
דוקטור קונפינו עיצוב ומילוי שפתיים אחרי

שאלות נפוצות

הטיפול עורך כמספר דקות, אך יש להגיע כ חצי שעה - 20 דקות לפני הטיפול על מנת לשים משחת אל חוש על השפתיים.
הטיפול לא כואב. אומנם קיימת תחושת אי נוחות קלה בזמן ההזרקה. לאחר הטיפול תתכן נפיחות קלה למשך מספר ימים שתחלוף בהדרגה
דוקטור קונפינו עובד עם תכשירים על חומרי מילוי סטרילים ושקופים המבוססים על חומצה היאלורונית מצולבת כך שלרוב אפקט המילוי נשמר עד 12 חודשים. יחד עם זאת יש שוני בין מטופל למשנהו כי קצב פירוק חומצה ההיאלרונית בגוף התלוי בעיקר בקצב חלופת חומרים בגוף