עיצוב אף וסנטר ללא ניתוח

עיצוב אף, סנטר והדגשת קו הלסת ללא ניתוח

עד לפני מספר שנים, אם צורתו של אפך לא מצאה חן בעיניך, נאלצת להסתכן בניתוח פלסטי. פיסול אף ללא ניתוח מאפשר לך לתקן את אפך במידה והוא שבור, נפול, שקוע, בעל גבנון, א-סימטרי (או בעל כל פגם אסתטי בולט אחר) ולהפוך אותו לאף נעים בצורתו ומתאים לשאר פניך וגם מצטלם טוב. הטיפול אורך מספר דקות בודדות, לא כרוך בכאבים או תקופת החלמה וניתן לראות את התוצאה באופן מיידי, ואם יש צורך בתיקון כלשהו, ניתן לבצע אותו במקום.
בזמן הטיפול אני מתקן את צורתו של האף על ידי הזרקה מדויקת של חומצה היאלרונית או תכשיר על בסיס סידן בהתאם למבנה האנטומי של האף והתוצאה המבוקשת הרצויה. לרוב מומלץ לשלב בין טיפול לשינוי צורת האף לטיפול הדגשת תווי פנים - חיזוק קו הלסת והבלטת הסנטר.

סנטר קטן ונסוג מקנה לפנים מראה חלש, עייף וחסר ביטחון. במהלך הטיפול אני מבצע בניה ועיצוב הסנטר מחדש על ידי הזרקה של חומצה היאלרונית וסידן (קלציום הידרוקסיאפטיט) או שילוב מדויק ביניהם, תוך התחשבות במבנה האנטומי הקיים של העצמות והתוצאה המבוקשת. תוצאת הטיפול מתקבלת במקום ומשפרת באופן משמעותי את מראה הפנים ואת הביטחון העצמי של המטופל או המטופלת.

קו לסת מודגש וחזק - סימן מובהק של פנים צעירות ויפות. עם הגיל צפיפות העצמות הולכת ויורדת ובמקביל הרקמות הרקות של הפנים הולכות ומאבדות את סיבי הקולגן ומתחילות לרדת כלפי מטה. קו הלסת הולך ונעלם והפנים מקבלות מראה זקן עייף ולא אטרקטיבי. במהלך הטיפול אני מבליט את קו הלסת ואת הזויות בצידי הלסת על ידי הזרקה של חומצה היאלרונית, סידן (קלציום הידרוקסיפטיט) או שילוב ביניהם. כתוצאה מתקבל מראה פנים צעיר יותר ויפה יותר. לפעמים יש צורך להדגיש את עצמות הלחיים על מנת להחזיר לפנים את הפרופורציה המתאימה לפנים צעירות.

תוצאה מיידית ללא החלמה

מתאים לנשים וגברים

100% בטוח

מה זה פנים יפות?

האם יש כזה דבר פנים יפות? מסתבר שאכן קיימים סטנדרטים אוניברסליים של יופי וזה לא רק עניין של טעם. הוכח כי הפנים בעלי מבט פתוח (הקצה החיצוני של הגבות עולה למעלה), אף נעים בצורתו, עצמות לחיים חזקות, סנטר נחוש וקווי לסת מודגשים הן פנים יפות. לעומת זאת פנים בעלי מראה "עצוב" (הקצה החיצוני של הגבות שואף למטה), אף גדול או עקום, סנטר נסוג (ולרוב גם סנטר כפול כתוצאה מעצמות פנים חלשות), הן פנים בעלי מראה "זקן", "עייף" ולא אטרקטיבי. בתחום טיפולי פיסול הפנים אני משתמש בטכניקות מתקדמות ומגוון חומרים איכותיים על מנת להעניק לפנים שלך מראה יפה, צעיר ואטרקטיבי. כל זה ללא ניתוח הכרוך באשפוז, ללא הרדמה וללא כאבים. כל הטיפולים מתבצעים במרפאתי ואורכים כמספר דקות. התוצאה שמתקבלת היא תוצאה מיידית. לרוב לא נשארים סימנים מלבד נפיחות קלה החולפת תוך מספר שעות עד יום יומיים.

לפני ואחרי

עיצוב אף ללא ניתוח דוקטור קונפינו לפני
עיצוב אף ללא ניתוח דוקטור קונפינו אחרי

שאלות נפוצות

לרוב אם מבצעים את הפיסול באמצעות חומצה היאלרונית התוצאה נשמרת עד שנה. אם משלבים גם תכשירים על בסיס סידן - עד שנתיים. יחד עם זאת הדבר תלוי בגוף האדם ובעיקר בגיל ובקצב חילוף חומרים, כך שזה יכול להיות שונה ממטופל למטופל.
HIFU 3D - טיפול מהפכני "מתיחת פנים" ללא ניתוח

טיפול להצערת פנים וצוואר באמצעות טכנולוגיית ה-HIFU המכונה גם “מתיחת פנים ללא ניתוח” הוא לא פחות ממהפכה בתחום הטיפולים האסתטיים. באמצעות מכשיר מתקדם המחולל  אולטרסאונד בתדרים מיוחדים על שכבות העור וה- SMAS (מערכת שריר-עצב שמתחת לעור הפנים ) סיבי הקולגן והאלסטין שבשכבה מתכווצים ובכך גורמים למתיחת פנים מיידית.

עד כה הטיפולים לא פולשניים התמקדו אך ורק בשכבות העור העליונות בזמן ש SMAS הייתה נחלתם של מנתחים פלסטיים בלבד. כניסת טכנולוגיית ה-HIFU מאפשרת להימנע מניתוח פלסטי כואב ויקר או לכל הפחות לדחות אותו במספר לא מבוטל של שנים.

דוקטור קונפינו מומחה ברפואת עור וקוסמטיקה דרמטולוגית