מזותרפיה

מה היא מזותרפיה

מזותרפיה נחשבת לאחד הלהיטים החמים של טיפולי האנטי-אייג’ינג, כאשר היא מספקת פתרון שאיננו כירורגי ואיננו כרוך בסיכוני ניתוח והרדמה כללית, לעור הפנים הצוור והמחשוף המתבגר, המתדלדל והמתקמט. תהליך הטיפול פועל על העור במספר מישורים שונים: החומצה ההיאלרונית מעניקה לעור את הנפחים שאבדו לו במהלך השנים ואילו המחטים הדקיקות, הדוקרות את העור בטכניקה מיוחדת, מגבירות את ייצור הקולגן הטבעי באזור המטופל. אמנם מומלץ להתחיל בטיפולי מזותרפיה בסביבות גיל 30, כטיפול מונע, המעכב את הזדקנות העור, התייבשותו והתופעות הנובעות מהן, אולם גם טיפולים המבוצעים בגילאים המבוגרים יותר משיגים תוצאות טובות.

לטיפולי מזותרפיה מספר יתרונות על פני שיטות טיפול אחרות:
- מזותרפיה מספקת טיפול שאיננו פולשני ואיננו כרוך בהרדמה כללית.
- טיפולי המזותרפיה ממריצים את זרימת הדם ואת ייצור הקולגן באזורים המטופלים.
טיפולי מזותרפיה משיגים תוצאות טובות גם באזורים הנחשבים קשים לטיפול בטכניקות אחרות בהם העור דק וחסר שומן תת-עורי (כאזורי הצוואר, המחשוף ועור הידיים).

מומלץ כטיפול מונע

מחזיר לעור את הלחות

100% בטוח

הצערת פנים הגישה המשלבת

בעבר הלא רחוק היו הרופאים מתמקדים בתיקון בעיה נקודתית. היום הגישה היא שונה. קיימת הבנה כי טיפול בודד מתקשה להשיג מראה צעיר ורענן ויש לשלב בין מספר טיפולים על מנת לגרום לפנים להראות צעירות וטבעיות. השיטה המשולבת היא סדרה של טיפולים הכוללים הזרקות בוטוקס , חומצה היאלרונית , מזותרפיה והשלמת נפחים באזורים שונים בפנים לפי הצורך וטיפולים ע"י מיכשור מתקדם המפיק גלי רדיו בתדר גבוהה נקראת "הצערת פנים" . על מנת שאת תיראי באמת יותר צעירה, בפגישת יעוץ אנו מתכננים היטב את כל הטיפולים על מנת להגיע לתוצאה רצויה. ניסיוני הרב מבטיח מראה צעיר וטבעי ולא מתוח או מופתע.

לפני ואחרי

דוקטור קונפינו טיפולי מזותרפיה לפני
דוקטור קונפינו טיפולי מזותרפיה אחרי

שאלות נפוצות

אני ממליץ להתחיל טיפולי מזותרפיה החל משנות ה-30 המוקדמות. בנוסף להשפעה מתקנת חזקה לטיפולי מזותרפיה השפעה מונעת כנגד קמטים והדלדלות העור
HIFU 3D - טיפול מהפכני "מתיחת פנים" ללא ניתוח

טיפול להצערת פנים וצוואר באמצעות טכנולוגיית ה-HIFU המכונה גם “מתיחת פנים ללא ניתוח” הוא לא פחות ממהפכה בתחום הטיפולים האסתטיים. באמצעות מכשיר מתקדם המחולל  אולטרסאונד בתדרים מיוחדים על שכבות העור וה- SMAS (מערכת שריר-עצב שמתחת לעור הפנים ) סיבי הקולגן והאלסטין שבשכבה מתכווצים ובכך גורמים למתיחת פנים מיידית.

עד כה הטיפולים לא פולשניים התמקדו אך ורק בשכבות העור העליונות בזמן ש SMAS הייתה נחלתם של מנתחים פלסטיים בלבד. כניסת טכנולוגיית ה-HIFU מאפשרת להימנע מניתוח פלסטי כואב ויקר או לכל הפחות לדחות אותו במספר לא מבוטל של שנים.

דוקטור קונפינו מומחה ברפואת עור וקוסמטיקה דרמטולוגית