הסרת שומות וגושים שפיריים

למה חשוב להסיר שומות וגושים שפיריים?

נגעים שפירים, תגי עור (Skin Tags), שומות ופיברומות עלולים להקשות על חייהם של המעוטרים בהם. אמנם בהיותם שפירים, לא נשקפת סכנה ישירה לחייהם של הנושאים אותם, אולם, אסטטית ואף בחיי היום יום , הם עלולים להוות מטרד לא קטן, כאשר הם ממוקמים באזורים כמו השפה העליונה, למשל. מיקום כזה עלול להפוך לבעייתי במיוחד כאשר מדובר בגבר המנסה להתגלח מבלי לפצוע את הגוש השפיר, או באישה המנסה להתאפר ולהדגיש את שפתיה.

הסרת נגעים שפירים, תגי עור, שומות ופיברומות מבוצעת בסכין לייזר כירורגית או באלקטרוקואגולציה (מחט חשמלית הצורבת את רקמת עור). הטיפול מבוצע באלחוש מקומי ובדרך שאיננה מצריכה תפרים ומותירה רק צלקת מזערית.הבחירה בין השיטות השונות תתבצע על ידי רופא, בהתחשב במיקום הגוש, סוג העור של המטופל וכן הלאה. חשוב מאד לדעת, כי כל הסרה של נגע עור מותירה סימן כלשהו בעור המטופל, אולם בחירה נכונה של טכניקת ההסרה, בהתחשב בקריטריונים הספציפיים לכל מטופל, יכולה למזער את הצלקת העלולה להישאר למינימום ההכרחי, עד כדי היותה בלתי מורגשת ממש. לכן, חשוב מאד לבחור ברופא מנוסה ומקצועי, אשר יידע להתאים את הטיפול לנגע העור ולמטופל.

הסרת שומות וגושים שפיריים דוקטור קונפינו

מתאים לנשים וגברים

הסרת שומות וגושים שפיריים דוקטור קונפינו

ללא כאבים

הסרת שומות וגושים שפיריים דוקטור קונפינו

100% בטוח

בקליניקה של ד”ר קונפינו אנחנו מסירים גושים שפירים בשתי דרכים יעילות ובטוחות לשימוש:

לייזר
הטיפול בתהליך זה נעשה בשימוש בסכין לייזר כירורגית. יתרונה של השיטה הוא במניעת הדימום העלול להתרחש במהלך הטיפול.
אלקטרוקואגולציה
בתהליך זה, מוסר הגוש השפיר בעזרת מחט חשמלית ההורסת את התאים על ידי צריבת הרקמה בדרך שאיננה מצריכה תפרים. התהליך מבוצע בהרדמה מקומית של האזור ולרוב, הוא איננו מותיר צלקת נראית לעין.

לפני ואחרי

דוקטור קונפינו הסרת שומות וגושים שפיריים לפני
דוקטור קונפינו הסרת שומות וגושים שפיריים אחרי

שאלות נפוצות

מבחינה רפואית - אין הגבלה על כמות השומות שניתן להסיר בטיפול בודד.
לרוב אם מקפידים על הוראות הרופא הצלקת שנשארת אינה בולטת ובקושי נראית לעין. יחד עם זאת היווצרות הצלקת תלויה בעיקר בנטיה של הגוף לפתח רקמה צלקתית. במקרים נדירים כאלה אני נוהג לטפל במגוון טכניקות כדי להעלים או להקטין את הצלקת
HIFU 3D - טיפול מהפכני "מתיחת פנים" ללא ניתוח

טיפול להצערת פנים וצוואר באמצעות טכנולוגיית ה-HIFU המכונה גם “מתיחת פנים ללא ניתוח” הוא לא פחות ממהפכה בתחום הטיפולים האסתטיים. באמצעות מכשיר מתקדם המחולל  אולטרסאונד בתדרים מיוחדים על שכבות העור וה- SMAS (מערכת שריר-עצב שמתחת לעור הפנים ) סיבי הקולגן והאלסטין שבשכבה מתכווצים ובכך גורמים למתיחת פנים מיידית.

עד כה הטיפולים לא פולשניים התמקדו אך ורק בשכבות העור העליונות בזמן ש SMAS הייתה נחלתם של מנתחים פלסטיים בלבד. כניסת טכנולוגיית ה-HIFU מאפשרת להימנע מניתוח פלסטי כואב ויקר או לכל הפחות לדחות אותו במספר לא מבוטל של שנים.

דוקטור קונפינו מומחה ברפואת עור וקוסמטיקה דרמטולוגית