בוטוקס ומילויים

העלמת קמטים באמצעות בוטוקס - Botox

הבוטוקס נחשב לאחד החומרים הותיקים והבטוחים ביותר בשימוש בטיפולים להעלמת קמטים. תחילתו בשנות ה-70, בהן שימש לצרכים רפואיים-נוירולוגיים ולא קוסמטיים דווקא (בעיקר בתיקון בעיות עיניים, כפזילה, בריחת שתן ועוד). החומר, המופק מרעלן בשם Botulinum_toxin משמש בכמויות קטנות לשיתוק חלקי והרפיית פעילות שרירי הפנים. בגלל השפעתו, מתאים הבוטוקס לטשטוש והעלמת קמטים דינמיים אשר נוצרים על ידי הבעות פנים החוזרות על עצמן ואיננו מתאים לקמטים קבועים (סטטיים) שאינם מושפעים מתנועות שרירי הפנים ולקמטים עדינים שמקורם במבנה העור. ההשפעה האופטימלית של טיפולי הבוטוקס ניכרת בעיקר בקמטים שבין הגבות, קמטי המצח הרוחביים, העפעפיים והקמטים שסביב לעיניים. השפעתו של הבוטוקס היא מיידית אך השינוי המשמעותי, נראה לעין רק מספר ימים לאחר הטיפול. האפקט המקסימלי מתקבל בפרק זמן של עד כשבועיים מהטיפול. שלושה או ארבעה חודשים לאחר הטיפול, מתחילה ירידה הדרגתית בהשפעתו של החומר על השריר. משך השפעת טיפול בוטוקס נע בין שלושה לשמונה חודשים. פרק הזמן תלוי במטופל ובאזור ההזרקה: באזורי הפנים המופעלים יותר ביומיום השפעת הטיפול קצרה יותר מאשר באזורים אותם אין מניע המטופל (או מניע פחות). טיפולים חוזרים נעשים במרווחים הולכים וגדלים עקב החלשות פעולת השריר הגורם לקמט.

חומצה היאלרונית החומצות ההיאלורוניות פועלות בשילוב פיזי וביולוגי. ברמה הפיזית הן ממלאות את השקעים ויוצרות אפקט של מתיחת העור באזור המוזרק וסביבו, וברמה הביולוגית היא מגרה את התאים הפיברובלסטיים להגברת ייצור הקולגן ומגרה את הדרמיס לאלסטיות. חשוב לזכור! אומנם החומרים האלה נחשבים לבטוחים לשימוש, יחד עם זאת העירבון היחיד לבטיחות הוא ניסיונו והסמכתו של הרופא המטפל. כיום מציע השוק מבחר רב של תכשירים על בסיס חומצה היאלרונית מיצרנים מובילים מכל העולם. כל החומצות בטוחות לשימוש בתנאי שמוזרקות על ידי רופא מוסמך למקום מדוייק ובכמות הנדרשת ומותאמות בצורה מדוייקת לסוג העור והמצב של האזור המטופל. בפגישת יעוץ דוקטור קונפינו מבצע בדיקה ותאום ציפיות עם המטופל או מטופלת וכן קובע את החומצה האידאלית על מנת להבטיח תוצאה רצויה וטבעית שתישמר לאורך זמן רב. דוקטור קונפינו היה שותף בכיר בפיתוח ליין תכשירי הידרליקס (Hydralix)– משפחת מוצרי חומרי מילוי מחומצה היאלורונית מצולבת (HA) בצורת ג’ל הומוגני. כל המוצרים במשפחה הינם בעלי תו תקן אירופאי – CE ומאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי. במשפחה זו נמצאים המוצרים הבאים: Hydryalix Deep – משמש בתיקון קמטים עמוקים בפנים, קווי המריונטה וקפלים כגון הקפלים מצידי האף (Nasolabial folds) ובצידי הפה (קווי מריונטה). Hydryalix Volume – מתאים ליצירת נפח כעיצוב הלחיים ועצמותיהן. s – לטיפול בשפתיים (עיצוב קווי המתאר והוספת נפח). Hydryalix Gentle – משמש בטשטוש והעלמת קמטים עדינים-בינוניים (כקווים וקמטוטים סביב הפה) ונזקי עור קלים. Hydryalix Ultra Deep – מיועד להוספת נפח, עיצוב תווי הפנים ותיקון קמטים עמוקים. התכשיר מטפל גם בקפלים כגון הקפלים המצויים מצידי האף (Nasolabial folds) ובאלה שבצידי הפה (קווי מריונטה). כל המוצרים ממשפחה זו מכילים חומצה היאלורונית מצולבת (HA) אשר מקורה איננו מן החי. זמן הפירוק של המולקולות שלה ארוך יותר בזכות תהליך הצילוב בשיטת Hybrid MoBiTM היוצר רשת תלת-ממדית חדשה בין המולקולות. הג’ל המונו-פאזי של Hydryalix יוצר את המראה החלק, ומפחית את תופעות הלוואי לאחר ההזרקה, כאשר החלקיקים מאפשרים את עיצוב החומר בתוך הרקמה.

מתאים לנשים וגברים

תוצאות מעולות

100% בטוח

הצערת פנים הגישה המשלבת

בעבר הלא רחוק היו הרופאים מתמקדים בתיקון בעיה נקודתית. היום הגישה היא שונה. קיימת הבנה כי טיפול בודד מתקשה להשיג מראה צעיר ורענן ויש לשלב בין מספר טיפולים על מנת לגרום לפנים להראות צעירות וטבעיות. השיטה המשולבת היא סדרה של טיפולים הכוללים הזרקות בוטוקס , חומצה היאלרונית , מזותרפיה והשלמת נפחים באזורים שונים בפנים לפי הצורך וטיפולים ע"י מיכשור מתקדם המפיק גלי רדיו בתדר גבוהה נקראת "הצערת פנים" . על מנת שאת תיראי באמת יותר צעירה, בפגישת יעוץ אנו מתכננים היטב את כל הטיפולים על מנת להגיע לתוצאה רצויה. ניסיוני הרב מבטיח מראה צעיר וטבעי ולא מתוח או מופתע.

לפני ואחרי

לפני
אחרי

שאלות נפוצות

לא כואב
המחיר לנקודה 120 ש"ח
HIFU 3D - טיפול מהפכני "מתיחת פנים" ללא ניתוח

טיפול להצערת פנים וצוואר באמצעות טכנולוגיית ה-HIFU המכונה גם “מתיחת פנים ללא ניתוח” הוא לא פחות ממהפכה בתחום הטיפולים האסתטיים. באמצעות מכשיר מתקדם המחולל  אולטרסאונד בתדרים מיוחדים על שכבות העור וה- SMAS (מערכת שריר-עצב שמתחת לעור הפנים ) סיבי הקולגן והאלסטין שבשכבה מתכווצים ובכך גורמים למתיחת פנים מיידית.

עד כה הטיפולים לא פולשניים התמקדו אך ורק בשכבות העור העליונות בזמן ש SMAS הייתה נחלתם של מנתחים פלסטיים בלבד. כניסת טכנולוגיית ה-HIFU מאפשרת להימנע מניתוח פלסטי כואב ויקר או לכל הפחות לדחות אותו במספר לא מבוטל של שנים.

דוקטור קונפינו מומחה ברפואת עור וקוסמטיקה דרמטולוגית