איזון הורמונלי טבעי לגוף

טיפול חדשני לטיפול בתסמיני גיל המעבר לנשים ולגברים

אחד המנגנונים החשובים בגופנו הם ההורמונים אשר משמשים כקשרים בין תאים ואיברים יעודיים, בגופינו. ככל שאנו מתבגרים, הליך יצירת ההורמונים משתנה, דבר העלול לגרום לחוסר איזון הורמונלי. חוסר איזון הורמונלי יכול לגרום לשלל בעיות ותופעות לוואי. Bio identical hormone pellets הינו טיפול חדשני פורץ דרך, להתמודדות עם ירידה וחוסר איזון הורמונלי בנשים ובגברים (במיוחד בגיל המעבר). היתרון של Bio identical hormone pellets הן בהרכבו הן בצורתו ובאופן השימוש. Bio identical hormone pellets זוהי האלטרנטיבה הבטוחה והיעילה לטיפול נגיש בנשים וגברים כמעט ללא תופעות לוואי . ההורמונים משתחררים לגוף- בשחרור מושהה לפי הצורך ובהתאם למטבוליזם של גוף המטופל/ת. דוקטור קונפינוט מבצע אבחון מעמיק, וטיפול במידת הצורך.
הודות לפריצת-דרך רפואית בתחום התרפיה ההורמונאלית החילופית הזהה ביולוגית למולקולות של הגוף Bio identical hormone pellets, איכות חייהם של הסובלים מחוסרים הורמונאליים ו/או מצבי אי-איזון הורמונאלי שופרו באופן דרמטי, יש המגדירים זאת כ Revive (להחיות, לחדש להקים לתחייה) .Bio identical hormone pellets שיטה ייחודית לתרפיה הורמונאלית, בה משתמשים בקפסולה זעירה (Pellets) על מנת לסייע להשגת איזון הורמונאלי בנשים ובגברים כאחד. השימוש ב Pellet הינו היחיד המשחרר את ההורמונים הזהים באופן קבוע ואחיד פיזיולוגית במשך כל היממה לפי הצורך ולמשך 3-5 חודשיים שהוא זמן ממושך, ללא תופעות לוואי.


כיצד פועלת שיטת Bio identical hormone pellets ?
לאחר ביצוע בדיקות דם (דרך קופת החולים) לווידוא רמות ההורמונים הספציפים הקיימים בגוף המטופל, מוחדר גביש קטנטן, אל מתחת לעור (subcutaneous), באיזור הישבן, תהליך קצר של מספר דקות ,הנעשה לאחר אילחוש מקומי קל. מאחר ותוכן הגביש שהושתל תת-עורי, אינו עובר בקיבה ואינו מעובד ע"י הכבד, אין צורך בשימוש בבופרים שונים ו/או בעודף כמותי של הורמון. כל הנדרש מהמטופל לאחר מכן להמנע מפעילות גופנית קשה למשך כיומיים וביקור קצר אצל הרופא, בין פעמיים לשלוש בשנה.
שיטה זו מוודא את מתן הכמות הנכונה של הורמונים, המתאימה לכימיה של גוף המטופל. הגוף עצמו משתמש מתוך מאגר תשלובת ההורמונים שהושתל, רק בהורמונים הנדרשים ויותר מכך, רק כאשר הם נדרשים, ניתן לעשות זאת רק בשיטה זו .כשהגוף נמצא בחוסר של אסטרוגן או טסטוסטרון, הגוף מחפש מקור להורמונים אלה, ומוצא את שצריך בגבישים הנ"ל בהם נעשה שימוש מיידי.
הורמונים זהים ביולוגית Bio identical hormone pellets, אינם חומרים סינטטיים, אינם חיקויים ואינם רפליקטים. הם עשויים מרכיבים צמחיים ומכילים את המבנה ההורמונאלי המדוייק של ההורמונים האנושיים. התהליך הוא למעשה שיחזור הורמונאלי מושלם.

שיפור במצב רוח ותפקוד מיני

שיפור איכות החיים

דוקטור קונפינו איזון הורמונלי טבעי

מתאים לנשים וגברים

תוצאות אופטימליות

לנשים: תוספת אסטרוגן - Bio Identical–מייצגת את ההורמונים שמגנים על הגוף מפני סרטן שד ושחלות וסרטן מעיים, סוכרת, מחלות לב, אירוע מוחי, אלצהיימר, פרקינסון ואוסטאופורוזיס, האסטרוגנים הסינטטיים אינם מזינים .
בגברים : ירידה של Testosterone אחרי גיל 40 מביאה לחוסר איזון הורמונלי וכללי. חוסר חשק מיני, תוספות משקל בטני וירידה במסת השריר וגן מסת שריר הלב והעצם ואף הגדלת שדיים בשנה.

לפני ואחרי

דוקטור קונפינו איזון הורמונלי טבעי לפני
דוקטור קונפינו איזון הורמונלי טבעי אחרי

שאלות נפוצות

הטיפול אינו כרוך בכאבים או החלמה. מומלץ לא לעשות פעילות ספורט מאומצת כיומיים לאחר הטיפול.
טיפול באמצעות כמוסות אלו מניב תוצאות מידיות (במקרים מסוימים, בתוך ימים ספורים) ומאפשר שמירה על מאזן הורמונלי לאורך זמן.
HIFU 3D - טיפול מהפכני "מתיחת פנים" ללא ניתוח

טיפול להצערת פנים וצוואר באמצעות טכנולוגיית ה-HIFU המכונה גם “מתיחת פנים ללא ניתוח” הוא לא פחות ממהפכה בתחום הטיפולים האסתטיים. באמצעות מכשיר מתקדם המחולל  אולטרסאונד בתדרים מיוחדים על שכבות העור וה- SMAS (מערכת שריר-עצב שמתחת לעור הפנים ) סיבי הקולגן והאלסטין שבשכבה מתכווצים ובכך גורמים למתיחת פנים מיידית.

עד כה הטיפולים לא פולשניים התמקדו אך ורק בשכבות העור העליונות בזמן ש SMAS הייתה נחלתם של מנתחים פלסטיים בלבד. כניסת טכנולוגיית ה-HIFU מאפשרת להימנע מניתוח פלסטי כואב ויקר או לכל הפחות לדחות אותו במספר לא מבוטל של שנים.

דוקטור קונפינו מומחה ברפואת עור וקוסמטיקה דרמטולוגית